fbpx

INFORMACJE

o mnie / oferta

ZOBACZ, W CZYM BĘDĘ W STANIE WAM POMÓC?

Spotkanie z aparatem
Xflow3
To coś na kształt sesji narzeczeńskiej, ale z kilkoma praktycznymi bonusami. Podstawową ideą jest zapoznanie się z obiektywem i poznanie nieco  fotografii od kuchni. Postaram się wytłumaczyć Wam jak dobrze i naturalnie wyglądać na zdjęciach.
Taka krótka rozgrzewka da Wam sporo luzu, potrzebnego zarówno w Dniu Ślubu jak i podczas późniejszej sesji plenerowej. Oczywiście nasze spotkanie będzie miało wymierny efekt w postaci fotografii, które to mogą okazać się bardzo fajnym prezentem dla gości lub kapitalną formą podziękowań dla rodziców.
Reportaż
flow2
Tu nie ma czasu na przymiarki czy powtarzanie ujęć. Liczy się refleks, umiejętność szybkiego odnalezienia się w każdych warunkach. Reportaż to „tu i teraz”. Trzeba mieć oczy szeroko otwarte, chłonąć każdy moment, każdy gest. Fotograf jest trochę jak szachista, musi myśleć trzy kroki do przodu, przewidywać co się może wydarzyć.  Musi być wszędzie, ale nie może zostać pierwszoplanową postacią w danej sytuacji. Praktyka jest tu rzeczą nieocenioną.
Sesja poślubna
flow1
To chyba mój ulubiony etap i w całej okołoślubnej hierarchii stoi na pierwszym miejscu. Wymaga sporej dozy kreatywności, pozwala się wyszaleć. Uwielbiam sesje, które wymagają większego zaangażowania; wcześniejszych wielogodzinnych, a nieraz nawet kilkudniowych przygotowań, kompletowania scenografii i rekwizytów.
Tego typu sesje sprawiają mi największą radość i dają dużą dozę satysfakcji. Mam nadzieję, że również Was będę w stanie zarazić plenerowym bakcylem i postanowicie włączyć się w to fotograficzne szaleństwo!
Albumy
Xflow5
Niezależnie czy jesteście fanami nowoczesnych fotoksiążek czy tradycyjnych albumów z odbitkami, pomogę Wam przygotować taką formę zaprezentowania wspólnie wykonanych fotografii, która w stu procentach spełni Wasze oczekiwania. Między innymi właśnie dlatego wszelkie kwestie związane z albumem ustalane są indywidualnie, aby był on jeden, jedyny – wyjątkowy! Wasz!
Sesje rodzinne
flow4
Przyjęło się, że sesje zdjęciowe są wykonywane tylko przy okazji ważnych wydarzeń. A szkoda, bo dlaczego nie celebrować w ten sposób zwykłych chwil, które uciekają naszybciej i najłatwiej zgubić je w gąszczu innych wspomnień. Dlatego zapraszam Was także na sesje bez okazji, ot tak, by zatrzymać moment.

KTO STOI PO DRUGIEJ STRONIE OBIEKTYWU?

Cześć! Jestem Kuba

 

Urodziłem się w Poznaniu, wychowałem w Mosinie. Wierzę, że umieszczenie mnie na osi czasu w takim miejscu ma swoje ściśle określone konsekwencje. Czas w którym przyszło mi urodzić się i dorastać definiuje to jakim jestem człowiekiem. Jednak to decyzje, które podejmuję i za które biorę odpowiedzialność piszą moją historię.
Tak oto własnymi, suwerennymi decyzjami postanowiłem zająć się fotografowaniem. Oczywiście nie od razu myślałem o tym jako o zawodzie, który chciałbym wykonywać w przyszłości. Było to bardziej hobby. Fotografowałem wszystko i wszędzie. Początkowe zainteresowanie obrazem, stało się szczerą pasją w czasie studiów na WSF AFA we Wrocławiu. Od momentu gdy pierwszy raz świadomie chwyciłem za aparat minęło już dobre 15 lat, jednak ciągle czuję wypieki na twarzy i radość z kreowania rzeczywistości. Właśnie to sprawia mi największą przyjemność.

POZNAŃ – POLAND – WORLDWIDE

509-111-754
FOTOGRAFIA@THESEMOMENTS.PL

FACEBOOKINSTAGRAMPINTEREST